album

Afër & Larg

16 Brani (57 minuti) Rilasciato il 6 agosto 2011
1
Me Ty
3:38
2
Afër Dhe Larg
3:26
3
Ku Jeton Dashuria Ime
3:32
4
Gjaku Im
3:47
5
Kush Jam Unë
3:52
6
Vetes
3:53
7
Dancehall
3:41
8
Kudo Që Jam
3:03
9
A Ke Ti Zemër
3:33
10
Bonus Track Sex On the Beach
1:53
11
Ma Mani Nejen Ft Fuga
3:33
12
Nuk Janë Më
3:25
13
Turn U On
3:50
14
Ti Je
3:25
15
Dhe Zemra Ndal
4:23
16
Dhe Zemra Ndal (RMX)
4:14