Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Traditat e Dukagjinit, Vol. 2

VARIOUS ARTISTS

9 SONGS • 59 MINUTES • DEC 17 2016

1
Po i mbledh mbreti vezirat
04:45
2
Kenge per Miftar Povataj
03:37
3
Tash pa frige po ngihet flamuri
04:34
4
Ka ardh koha per bashkim
03:35
5
Kenge per Beg Rizaj
05:23
6
Kenge per Isa Boletinin
06:27
7
Boll e mire kablush kuqe
04:02
8
Ne dras te vekut
04:08
9
Kenge te zgjedhura dhe te kenduara
23:27
℗© Eurolindi