Frederik Ndoci
Album

This Is Frederik Ndoci

Frederik Ndoci

31 BRANI • 2 ORE E 8 MINUTI • MAY 10 2020

1
Kolazh
06:29
2
Këngë Korçare Kolazh
05:18
3
Këngë Shkodrane Kolazh
07:43
4
Kolazh 2
04:36
5
Kur Dashuria Më Thërret
02:20
6
Kur Gjethet Bien
03:17
7
La Kolegiala
03:33
8
Paloma
04:52
9
Liberta
05:19
10
Lules
02:48
11
Mëkat M'u Plak Larg Teje
04:04
12
Moj E Mirë Me Sytë E Zi
03:51
13
N'at Zaman
04:15
14
Veç Një Herë Troket
04:15
15
Një Dashuri Në Jetë
03:58
16
Ora Ndaloi
04:04
17
Plak Me Marak
05:28
18
Porsi Ti Nuk Ka Nje Tjere
03:50
19
Kolazh Ndoci
04:04
20
Purpuri (Remix)
04:34
21
Kaçurrelat
03:55
22
Schubert Serenata
03:57
23
Forever
04:23
24
Kenge Korçare
03:16
25
Rrugëve Të Fshatit
01:49
26
Se Kënduam Let It Be
04:05
27
Sa E Bukur Je Natyrë
02:54
28
Shkëmbi Dhe Vala
04:27
29
Shkodrane
04:32
30
Smile
02:50
31
Unchained Melody
03:53

0:00