album

2020

13 Brani (37 minuti) Rilasciato il 11 luglio 2020
1
Maje shpise u ngrit flamuri (Live)
3:06
2
Para dere na ka bi nje rrush (Live)
1:39
3
Po bjen defi (Live)
2:13
4
Vallja e rugoves (Live)
1:59
5
Me surle e tupana (Live)
2:54
6
Ka thene vllau i jem i pasun (Live)
2:20
7
Aman aman (Live)
2:27
8
Edhe guri e ka dite (Live)
3:30
9
Kur e morra vesh (Live)
2:45
10
Mi dhe flak mallit tim (Live)
2:56
11
Kalle kalle (Live)
2:03
12
Tallava (Live)
3:58
13
Tallava me defa (Live)
5:14