Various artists
Album

Produksioni Pro Media

Various artists

26 BRANI • 1 ORA E 36 MINUTI • JUL 02 2021

1
Per here tpar dashnin
01:52
2
Fustani me pika
03:11
3
Hajde Zemër
03:14
4
Kam deshire tju them
02:28
5
Oj dashnija jeme
02:42
6
Puthje mekatare
02:06
7
Mora rrugen
02:39
8
Na ka qel ni lule
02:19
9
Zambaku i bardh
02:58
10
Aj kujtimi vjeter
02:16
11
Intrigante
03:43
12
Ke pusi moj xhemile
02:22
13
Kanga e Velës
02:25
14
Lena Magdalena
02:38
15
Mesazhi n telefon
02:57
16
Un ta fala ni puthje
03:45
17
Mos trazo plagen
03:15
18
Selman Kadria
04:31
19
Këng Per Deshmorin Shpetim Bobi
04:41
20
Jam merzit
04:01
21
Ti ke mbet ne zemren time
04:14
22
Lulja kujtimit
04:20
23
A more tej biri nonës
07:15
24
Lulja prej lulës Konstantine
06:35
25
Gonxhe qelin trandofilat dhe Ani moj Hatixhe Ma tan bregut matan detit
06:01
26
Sebehat
07:40
℗© Baresha

0:00