VARIOUS ARTISTS

Historia E Muzikës Së Lehtë Shqiptare (1962 - 2015), Vol. 1

VARIOUS ARTISTS

18 BRANI • 54 MINUTI • JUL 10 2016

1
Femija I Pare
02:58
3
Djaloshi Dhe Shiu
03:28
4
Kendoj
02:51
6
Lemza
02:30
7
Mos Vono
01:45
8
Kam Nje Mall
02:28
9
Ere Pranverore
04:00
10
Dhurate Per Ditelindje
03:05
11
Mesnate
04:01
12
Trina
03:31
13
Kendojme Gjithmone
02:43
14
Une Dhe Shoket E Mi
02:52
15
Mbi Trase
03:12
16
Qyteti Rri Zgjuar
03:23
17
Vallja Qe S’mbaron
02:25
18
Erdhi Pranvera
04:11
℗© 2016 RTSH