VARIOUS ARTISTS

Historia E Muzikës Së Lehtë Shqiptare, 1962 - 2015, Vol. 3

VARIOUS ARTISTS

25 BRANI • 1 ORA E 19 MINUTI • FEB 13 2018

1
Sot Jam 20 Vjec
03:13
2
Margjelo
03:16
3
Dritaren Kerkoj
03:20
4
Te Dua O Det
04:23
5
Ne Jemi Tre
03:08
6
Te Lumtur Te Dua
03:20
7
Valsi I Lumturise
03:03
8
Krojet E Vendit Tim
03:22
9
Qeshu Vogelushi Im
03:36
10
11
Kthjelltesi, Lumturi
02:51
12
Shqiponje E Lire
03:17
13
Jehon Kenga Rinore
02:34
14
Nene Moj Do Pres Gershetin
03:26
16
Buka Dhe Çeliku
02:33
17
Kenget E Rinise
03:43
18
Pershendetje Nga Furrnalta
03:07
19
Gonxhe Ne Pemen E Lirise
03:20
20
Kenget E Popullit Tim
03:37
21
Ne Shtepine Tone
02:10
22
O Moj E Bukura Arberi
03:33
23
Si Zogj Me Cicerima
02:21
24
Ne Te Dy
02:29
25
O Moj Shamishpalosura
03:41
℗© 2018 RTSH