VARIOUS ARTISTS

Historia E Muzikës Së Lehtë Shqiptare, 1962 - 2015, Vol. 6

VARIOUS ARTISTS

25 BRANI • 1 ORA E 20 MINUTI • FEB 14 2018

1
Kompozitori Dhe Femijet
03:45
2
Malli
04:01
3
Dashuria E Pare
03:36
4
Vrulleve Te Jetes
02:27
5
Nje Grusht Dhe Nga Toka Meme
03:05
6
Vajze Moj, Lule Moj
02:27
7
Pragu I Vegjelise
03:32
8
Ditet Qe Na Presin
02:57
9
Ne Blerimin E Brezareve
03:02
10
Me The Te Dua
02:59
11
Zgjodha Njeriun
03:36
12
Jam I Yti Toka Nene
03:13
13
Me Ty Bashke Gjithmone Te Rinj
03:07
14
Mimozat E Dashurise
03:38
15
Zemerzjarrta Moj
02:37
16
Vatra E Gjithe Shqiperise
02:45
17
Çel Si Gonxhe Dashuria
03:03
18
Te Pershendes Atdheu Im
02:26
19
Me Zerin E Atdheut
03:48
20
Mos U Nxito Mos U Gabo
03:38
21
S'ka Formule Ne Dashuri
03:08
22
Kujtimi I Shtrenjte
03:31
23
Takim Pas Vitesh
04:23
24
Me Te Kuq Te Molles, Faqja Jote …
02:56
℗© 2018 RTSH