VARIOUS ARTISTS

Folklori neper trevat tona

VARIOUS ARTISTS

13 SONGS • 1 HOUR AND 5 MINUTES • MAR 10 2015

1
Bash te kulla e Asllan Bgut
05:58
2
Iftida moj lulja e allit
04:21
3
Oj toka e Shqipnis
05:22
4
Kenge per Zahirin, Hakifin dhe Edmondin
03:17
5
Neper kafaz more bylbyl
04:58
6
Trimave te Rugoves
07:15
7
Ne ballkan kom 3000 vjet
06:21
8
Rrane m'mirdite tre kapetana
05:54
9
Lufta e Strellcit
03:19
10
11
Kenge per Hamdi Qeten
07:21
12
Pal Paluca
03:13
13
Mic Sokoli
04:26
℗© Eurolindi