VARIOUS ARTISTS

Djaloshi Dhe Shiu

VARIOUS ARTISTS

15 BRANI • 56 MINUTI • MAY 06 2016

1
A Do Vish Sivjet Ne Plazh
04:25
2
Zemrat Det I Gjere
03:46
3
Duart E Tua
04:08
4
Se Kenduam 'Let It Be'
04:49
5
Vasha Ime
04:25
6
Sinfonia Ime
04:49
8
Shpirtin Tend Dua
04:10
9
S'kam C'e Dua Pasurine
03:14
10
Me Do Apo S'me Do
03:08
12
Sot Ora 7
04:37
14
Takim Pas Vitesh
04:09
15
Kenga Dhe Dashuria
03:29
℗© 2016 RTSH