VARIOUS ARTISTS

Arkivi 5

VARIOUS ARTISTS

33 BRANI • 2 ORE E 38 MINUTI • MAY 25 2022

2
Ka nis mreti kadal po flet
03:30
3
Kush ja ktheu pushken serbis
03:32
4
Prite azem galicen
03:21
5
Mori nan e mjera nan
03:09
6
Ne nje kulle qe u digjte flake
02:31
7
Kenga e hyrrjetit
03:36
8
Per mergimtar dhe virusin
03:25
9
Ku e kam qiftelin e babes
03:56
10
Vet poj qet vapori
05:02
11
Ku ishe ti mojn tok ilire
03:48
12
Njefsha mire per ty shqipni
04:40
13
Ushtar une po shkoj
03:52
14
Shkon e vjen kah dera ime
03:33
15
Kenge folk nje
05:33
161718
Kenge per deshmorin
05:05
1920
Kenge per zeqir istogun
04:26
2122
Shahirat
04:45
23
Kenga per rapsodin osman sefa
04:50
24
Zambaku i Bardh
04:26
25
Skemderbeut
04:00
26
Kenge folk nente
05:36
2728
Kenge folk kater
06:10
29
Kenge folk tre
07:41
30313233
℗© Baresha Network