Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Arkivi 28

VARIOUS ARTISTS

30 SONGS • 2 HOURS AND 23 MINUTES • JUL 01 2022

1
Per deshmorin labinot krasniqi
03:34
2
Fati i shqiptarit
02:53
3
Ilahi per ramazan
03:04
4
Ka po vjen moj dush
03:20
5
Ne ballkan kur nihet gjama
02:52
6
7
Ne diten e qlirimit te malisheves
03:35
8
9
Herojve te kimbit
04:13
10
11
Njefsha mire moj shqipni
04:32
12
Pjeter Bogdanit
05:12
13
Qesh i vogel dhe u rrita
04:02
14
15
Telegrami naka ardh
04:24
16
17
18
19
20
Qike lumjane
04:56
21
22
Ran ne mirdit tre kapatani
07:05
23
24
25
26
27
Moj shqipni mos thuj mbarova
03:10
28
Ne stamboll mreti ka nis po flet
04:13
29
Te puthsha qarkun moj drenice
04:47
30
Dy tupana nder te kulles
05:32
℗© Baresha Network, Shqiponja Music