VARIOUS ARTISTS

Arkivi 30

VARIOUS ARTISTS

52 BRANI • 4 ORE E 43 MINUTI • JUN 18 2022

1
Ni pjes kenges brahim pasha
01:41
2
Me nje dasem ty te pash
03:17
3
Adem e hajriz morina
03:19
4
Desjmorit ismet asllanit
03:24
5
Bedri mustafa
03:50
6
Deshmorit ali krasniqi
03:38
7
Fatmir Hoti
03:12
8
Nexhmedin morina
02:59
9
Osman gecit
03:23
10
Deshmorit avni zhabota
03:08
11
Deshmorit jahiri mazreku
03:09
12
Mehmet haxha
03:31
13
Deshmorit rasim kiqina
03:39
14
Pse spo kcen ne dasmen time
03:45
15
Njeqind vjet
02:23
16
Ti na erdhe pamvarsi
03:21
17
Unaza e gishtit mbeti ne doren time
04:50
18
Te prita te prita
04:05
19
Gano Elshani
03:54
20
Hysni mazreku
03:48
21
Deshmorve te bukoshit
05:22
22
Gezim Ferizi
04:03
23
Gezim morines
04:17
24
Hazir selman kryeziut
03:56
25
Kenge per mirush daken
03:54
26
Osman krasniqi
03:47
27
Nuhi gecit
04:32
28
bekim toverlani
03:55
29
Syle morina
04:15
30
Sadik haziri
03:47
31
Hakikat me paske dasht
04:57
32
Kenge per hashim shalen e tahir drenicen
05:03
33
Me djem e nipa shaban jashari
03:55
34
Muhamet gashi deshmor
03:50
35
Elez geci e maxhun berisha
04:59
36
Qik lumjane
05:00
37
Lahuta
06:27
3839
Ne fush te kosoves lidhet jezeri
06:45
40
Ne fund te nentorit
05:48
41
Prej zemanit e lezetit
05:44
42
Zahir pajaziti
06:53
4344
Kenge te forta patriotike
09:43
45
Kenga e rapsodve te kosoves
09:47
46
Kenga e rame bllaces
10:48
474849
Folklor i bukur
09:36
50
Zuna nkajk dhe po te kam
11:33
51
Dite e shtune mas iqinis
10:48
52
℗© Baresha Network, Shquiponja Music
Musica in streaming e podcast GRATIS su Amazon Music. Nessuna carta di credito richiesta.Ascolta gratis