Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Arkivi 30

VARIOUS ARTISTS

52 SONGS • 4 HOURS AND 43 MINUTES • JUN 18 2022

27
Nuhi gecit
04:32
28
bekim toverlani
03:55
29
Syle morina
04:15
30
Sadik haziri
03:47
31
Hakikat me paske dasht
04:57
32
Kenge per hashim shalen e tahir drenicen
05:03
33
Me djem e nipa shaban jashari
03:55
34
Muhamet gashi deshmor
03:50
35
Elez geci e maxhun berisha
04:59
36
Qik lumjane
05:00
37
Lahuta
06:27
38
39
Ne fush te kosoves lidhet jezeri
06:45
40
Ne fund te nentorit
05:48
41
Prej zemanit e lezetit
05:44
42
Zahir pajaziti
06:53
43
44
Kenge te forta patriotike
09:43
45
Kenga e rapsodve te kosoves
09:47
46
Kenga e rame bllaces
10:48
47
48
49
Folklor i bukur
09:36
50
Zuna nkajk dhe po te kam
11:33
51
Dite e shtune mas iqinis
10:48
52
℗© Baresha Network, Shquiponja Music