Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Arkivi 38

VARIOUS ARTISTS

23 SONGS • 1 HOUR AND 59 MINUTES • JUN 21 2022

1
Un e kam nje shok
02:34
2
Gjith jeten po vuj per ty
03:37
3
Ngritja e flamurit ne vlor
03:01
4
Edhe sonte
03:33
5
Asim Vokshit
03:22
6
Fylli i qobanit
03:14
7
Zef lush marku
03:42
8
Hajde me mu
04:24
9
Po perzihet perzereni
04:22
10
11
12
Ganimete Terbeshit
03:54
13
Unazen ma urove
06:20
14
Djell e han
06:53
15
Keng per shqiperi dhe flamur
07:09
16
Sheherli e katunar
05:59
17
Azem bejta hyp ne koder
05:50
18
Er rudine
06:19
19
Qamili vogel me shoqerin e vete
05:52
20
Isa Boletini
06:14
21
22
23
Si lulia nuk ka
08:06
℗© Baresha Network, Shquiponja Music