VARIOUS ARTISTS

Arkivi 47 Produksioni Donjeta

VARIOUS ARTISTS

21 BRANI • 1 ORA E 16 MINUTI • AUG 26 2022

3
Ishalla nuk po bjen shi
02:56
4
Nusja jon po Vjen
03:02
5
Kur ti pash ata sy te zi
02:32
6
Kur e pash at vajzen te shkolla
01:58
7
Ska Pranvera pa Zambak
02:53
8
Sa ka mall
02:54
9
Solla Solla Mindilin
02:37
10
O Hajde nuse mir se vjen
02:42
11
Adrenalina
04:17
12
Ne ket mbramje shum te bukur
04:18
13
Lamtumire
03:46
14
Pershesh hangra me speca djegs
03:51
15
Luj moj gjan moj bukurie
04:07
16
A po te merr malli
03:48
1718
Djali dades
04:11
19
Potpuri Po vjen nusja dhe kalle kalle malin
04:07
20
Hajde me shuplak hidhet vallja pyet
06:54
21
Potpuri Shuj shuj
06:45
℗© Produksioni Donjeta