Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Shqiponja Music 9

VARIOUS ARTISTS

10 SONGS • 1 HOUR AND 3 MINUTES • SEP 14 2022

1
KA ARDH KASTRIOTI PRAM
03:03
2
NGRITJA FLAMURIT NE VLOR
03:01
3
NA KA LIND NJI DJAL
02:48
4
DHE QAMILI I VOGEL ME SHOQERIN E VETË
05:52
5
KANAGJEQI NE TREVAT SHQIPTARE
07:17
6
OJ SHKODER
07:28
7
8
9
TRIMAV KOSOVAR
08:43
10
MOJ KOSOV KE PAS GJITH TRIMA
09:56
℗© Shqiponja Music 1