VARIOUS ARTISTS

Shqiponja Music 63

VARIOUS ARTISTS

30 BRANI • 2 ORE E 20 MINUTI • SEP 27 2022

910
TAHIR MEHA S NJEH DORZIMIT
03:31
11
NE KAQANIK E NE BOLETIN
02:19
12
GUR MBI GUR MBAROHRT KALAJA
03:22
13
MSYN DUSHMANI NPERZEREN
04:53
14
KUNRAT E ZEZA QORAPAT ME VEGZA
04:23
15
NE PERURIMIN E SHTATORES FEHMI DHE GJEVË KRASNIQI LLADROVCI
05:08
16
OJ KOSOVË
04:01
17
NDRAS TE VEKUT KUSH PO QAN
05:17
18
DJEMT E SHQIPES APO NDEGJONI
04:10
1920
N,BALL TE ARBERIT
03:59
21
THRRET PRIZRENI
04:06
22
LULZOJ FUSHA LULZOI MALI
05:25
23
KENGA E BOSHNJAKUT
06:09
24
KALLDERMIT PO SHKON SI SHAH
06:02
2526
DILNI SHIHNI ASQERT E MRETIT
05:40
27
TY KOSOVË TE NJEH HISTORIA
07:13
28
ALI PASHA PE HAP TEFTERIN
07:26
29
MOJ SHQIPNI MOS THUJ SE MAROVA
08:57
30
MENT E INSANIT JAN SI ERA
08:29
℗© Shqiponja Music 1
Musica in streaming e podcast GRATIS su Amazon Music. Nessuna carta di credito richiesta.Ascolta gratis