Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Shqiponja Music 81

VARIOUS ARTISTS

33 SONGS • 2 HOURS AND 41 MINUTES • OCT 01 2022

10
KENGA ADRIAN KRASNIQIT
04:01
11
SHUM NJI NAT NE MLEQAN TE IDRIZI
04:25
12
U NIS NIZAJA PREJ STAMBOLLIT N,SHKODER
04:27
13
14
SHQIPERI MOJ NANA IME
04:02
15
QKA POM RRIN KARSHI DASEM TE LUTA
05:22
16
PEZES HEROIKE
04:06
17
THRRET PRIZRENI MORI SHKODER
04:13
18
CILI ESHT MA I BUKURI
04:34
19
MOJ KOSOVË ME SHUM HALLE
05:27
20
ZAMBAKU I BARDH
04:26
21
I ZOTI SHPIS TU RIT NERA
04:36
22
DJEMT E SHQIPES
04:12
23
TAN BILBILAT KAN PUSHUE
04:00
24
DERT MBI DERT
06:55
25
BASHKIMIT KOMBTAR
05:38
26
27
QIQAVICES NE ATO MALE
06:37
28
R,AN N,MIRDIT TRE KAPETABA
07:15
29
MOJ SHARKI QE T,KAM N,DOR
05:57
30
KRAHINA
06:30
31
NA RA SHKAU NE KARADAK
06:05
32
TAHIR SINANIT DHE USHTRIN DO TA BËJ
07:41
33
MOS HARRO KOSOVË
07:28
℗© Shqiponja Music 1