Zenun Maksutaj

I pavdekshem Dervish Shaqa

Zenun Maksutaj

9 SONGS • 36 MINUTES • NOV 03 2000

2
Moj Shqipni mos thuj marova
05:08
3
Kenge per Gazmend dhe Blerim Lokaj
05:02
4
Pesedhjetegjashte senja kur eshte hy
04:26
5
Kenge per Adem Ukehagjen
03:58
6
Qysh at sene si o kon hyrjeti
04:33
7
Moj Kosove dardane
03:35
8
Per Bajram Currin
04:08
9
N'drras te vekut kush po qane
03:27
℗© Eurolindi