Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Arkivi Shqiponja Music 1

VARIOUS ARTISTS

33 SONGS • 5 HOURS AND 19 MINUTES • NOV 05 2022

1
SA BEGU DHE ZUNA N,KAJK
11:28
2
XHEMAIL HALILI E XHADI GASHI ISA BEGU DHE TJERA TE FORTA
17:28
3
4
KRESHTAT E KOSOVES DHE TJERA PATRIOTIKE
11:01
5
KENG TE FORTA FOLKLORIKE
13:37
6
IMER POPOVCI DHE TJERA PATRIOTIKE
18:23
7
DASMEN E SEDAT BEGAJT NGA BANJA
10:56
8
HAXHI ZEKA E PO PERZIHET PERZERENI SYL REZALLA
15:19
9
10
MOJ SHQIPNI MOS THUJ MBAROVA
08:25
11
KENG PER LEGJENDAT E FOLKLORIT SALIH E FERIZ KRASNIQI ODA E LLAPUSHES
04:53
12
DISA KENG TE FORTA
20:25
13
DARDANE E VJETER E THRRET PRIZRENI
11:18
14
NEPER KAFEZ DHE PREJ PODRIMJE PO VJEN HABERI
10:54
15
16
17
KENG GURBETI ODA E LLAPUSHES
04:27
18
19
FOLKLORI I FORT te XHAVITI PRIZREN
11:20
20
DITET E RRUZIT EDHE HALIL HAMZA
12:12
21
LULZOI FUSHA LULZOI MALI
06:25
22
BASHKIMIT KOMBTAR ODA E LLAPUSHES 2022
03:22
23
ALI PASHA EDHE KAMER LOSHIT
14:45
24
ZEMRA ADEM JASHARI ODA E LLAPUSHES
05:08
25
26
LULZOJ FUSHA LULZOI MALI
05:41
27
HAJDE HAJDE MORI DUDI EDHE TE TJERA
08:32
28
NJI KENG TE FORT NGA REPORTOARI I RIZAH BLLACES
11:06
29
CILI ESHT MA I BUKURI ODA E LLAPUSHES MALISHEVË
04:18
30
ANDRRA NE GYRBET PER NANEN ODA E LLAPUSHES MALISHEVË
06:01
31
KURR SE LËSHOJM MITROVICEN ODA E LLAPUSHES -MALISHEVË
04:33
32
NA KA LE NËNA PER PUSHK ODA E LLAPUSHES
04:34
33
℗© Shqiponja Music 1