VARIOUS ARTISTS

Shqiponja Music Arkivi

VARIOUS ARTISTS

20 BRANI • 3 ORE E 25 MINUTI • NOV 18 2022

1415
Dy kenge te forta kenduar ne Shkup
11:42
16
Anderr kesh ne gjume te pare
06:49
17
Mahmut Pasha edhe tjera te forta
16:11
18
Dy kenge te forta ne Festrain e Rizah Bllaces ne Suhareke
12:44
19
Isa Begu dhe nji patriotike
09:10
20
℗© ShqiponjaMusic1
Musica in streaming e podcast GRATIS su Amazon Music. Nessuna carta di credito richiesta.Ascolta gratis