Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Shqiponja Music Arkivi

VARIOUS ARTISTS

20 SONGS • 3 HOURS AND 25 MINUTES • NOV 18 2022

1
Fadil Nimanit e trimave tjer
06:49
2
Trimave te tanushes
06:28
3
4
Besim Ndreca Festari i Rizah Bllaca
06:07
5
Dit e Shtune ni pjes Miftar Hasani
12:58
6
7
Disa kenge patriotike nje
14:15
8
Disa kenge te forta patriotike
12:20
9
Ali Pasha pe hap tefterin
08:32
10
Bajram Begu i hypi atit
08:09
11
Ne Mitrovice na rrehi teli kenduar ne Shkup
07:16
12
Rame Bllaca dhe Besim Ndreca
15:29
13
Rapsodeve te kombit kenduar ne Shkup
12:31
14
15
Dy kenge te forta kenduar ne Shkup
11:42
16
Anderr kesh ne gjume te pare
06:49
17
Mahmut Pasha edhe tjera te forta
16:11
18
Dy kenge te forta ne Festrain e Rizah Bllaces ne Suhareke
12:44
19
Isa Begu dhe nji patriotike
09:10
20
℗© ShqiponjaMusic1