VARIOUS ARTISTS

Arkivi Shqiponja Music 1

VARIOUS ARTISTS

19 SONGS • 3 HOURS AND 1 MINUTE • FEB 10 2023

5
More Rrust i biri Rexhepit dhe Syl Rezalla
10:27
6
Kenga e Muharrem Thaqit
14:31
789
Krahina e Zogut
04:01
10
Isa Begu dhe ran n Mirdit tre kapetana
11:34
11
Njezet e kater pashallar
15:20
12
Kenge per Shahir Xhelir Islamin
06:55
13
Qenekala mrena dhe po te kam ni shpirt
10:42
1415
Fryni era u qel taraba
05:47
16
Veq prej mallit te bukuris
07:39
1718
Ne qifteli kur knohet kenga
18:42
19
Nji keng te fort
03:28
℗© ShqiponjaMusic1
Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free