Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Këngë folklorike dy

VARIOUS ARTISTS

19 SONGS • 1 HOUR AND 29 MINUTES • JUL 10 2023

1
Idajet Mazrrekut
03:07
2
Naim Berishes
07:06
3
Deshmorit Lulezim Gutaj
07:33
4
Foklori
01:15
5
Foklor
03:39
6
Lum nan lokja
03:38
7
Këngë për Nexhmedin dhe Afrim Morina
06:28
8
N Kaqanik dej ne Boletin
02:27
9
Bashkimi Kombetar
03:29
10
Nat Limon
06:29
11
Enver dhe Orhan Halilaj
04:30
12
Ran n Mirdit tre kapetana
06:32
13
Po perzihet Prizereni
09:09
14
Kenge per Asllan Rexhep Ademaj dhe Mulla Nasuf Hoxhaj
05:34
15
Bilbilat e Dukagjinit
02:18
16
Shpresa jon Bashkimi Kombëtar
03:55
17
18
Haj medet per shqiptart e shkret
04:32
19
Tre qind vet po i qet vaporri
03:51
℗© Kenge Folklorike