Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Potpuri Folklorike 5

VARIOUS ARTISTS

47 SONGS • 4 HOURS AND 48 MINUTES • SEP 19 2023

28
Keng patriotike
15:45
29
Me Bismele
07:13
30
Maxharr Pasha
04:29
31
Kenget folklorike
10:25
32
Kreshtat e Kosoves
03:48
33
Mahmut Dacit
08:00
34
Po perzihet Perzereni kenduar ne Astrazup
03:56
35
Po te kam ne shpirt
05:24
36
Pom perpiqet ora dhe gazi
08:33
37
Mka marr malli me ndigjue zerin e Beqes
09:28
38
Pyt Drenica Dugagjinin
05:01
39
Kenge te bukura ne ditlindjen e Sadikut
13:01
40
Kenget patriotike
09:22
41
Kenge per Dervish Shaqen
04:39
42
Kenga e Jakup Ferrit
03:56
43
Shkrepi Djelli
09:05
44
45
46
47
℗© ShqiponjaMusic1