VARIOUS ARTISTS

Hitet 2021

VARIOUS ARTISTS

29 SONGS • 1 HOUR AND 59 MINUTES • APR 06 2024

1
Mall e kam
03:37
2
Ne dasmen tende
04:00
3
Dada Sale
02:19
4
Pyet Kosova
04:11
5
Potpuri: Dasma
05:49
6
Qka mka syri
03:11
7
Potpuri dasmash
04:33
8
Mi ke floket
02:05
9
Kushtrimi i lirise
04:24
10
Kenge Per Dom Nikoll Kaqorrin
03:37
11
Kur e lujm na shoten
03:09
12
Sot esht dit e ejte
04:58
13
Potpuri: Dashnia
04:55
14
Fati i Shqiptarit
02:49
15
Mori qike qe del ne baqe
04:24
16
17
Mend krejt mi ke marre
03:45
18
Boll e mire pak e zesht
03:17
19
Kenge per deshmorin Kadri Berisha
06:06
20
Kreshtat e Kosoves
03:30
21
Nji Shqiperi do te kete mbi dhe
04:10
22
Sa mir ta bana
03:41
23
Potpuri Popullore
06:48
24
Ne ty Kosove ka lind Shqiptari
04:10
25
Mulla Zeke Berdynaj
07:07
26
Ushtar po shkoj ne Vlore
03:54
27
Kenge per Izet Demen
05:10
28
Me mire me ty
02:12
29
Po te qon dada fale me shnet
03:09
℗© 2024 RTV Fontana, Distributed By Stop Talking Music Group