Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Hitet 2021

VARIOUS ARTISTS

29 SONGS • 1 HOUR AND 59 MINUTES • APR 06 2024

15
Mori qike qe del ne baqe
04:24
16
17
Mend krejt mi ke marre
03:45
18
Boll e mire pak e zesht
03:17
19
Kenge per deshmorin Kadri Berisha
06:06
20
Kreshtat e Kosoves
03:30
21
Nji Shqiperi do te kete mbi dhe
04:10
22
Sa mir ta bana
03:41
23
Potpuri Popullore
06:48
24
Ne ty Kosove ka lind Shqiptari
04:10
25
Mulla Zeke Berdynaj
07:07
26
Ushtar po shkoj ne Vlore
03:54
27
Kenge per Izet Demen
05:10
28
Me mire me ty
02:12
29
Po te qon dada fale me shnet
03:09
℗© 2024 RTV Fontana, Distributed By Stop Talking Music Group