Stream music and podcasts FREE on Amazon Music. No credit card required.Listen free
VARIOUS ARTISTS

Hitet 2023

VARIOUS ARTISTS

30 SONGS • 2 HOURS AND 37 MINUTES • APR 13 2024

7
Pavaresise
03:37
8
Ylber dhe - Deshmort e Isniqit 2023
03:55
9
Potpuri: E kam nje shok
07:39
10
Kenge per Rasim Kiqinen
05:46
11
Kenga e Selman Lajqit
04:27
12
Kenge per deshmorin Shkelzen Berisha
03:53
13
Diell e Hane
03:49
14
Halim Tolaj
03:19
15
Qesh i vogel
04:10
16
Potpuri: Do ta kallim
09:49
17
Koshare
03:25
18
Mergimtar
05:13
19
Potpuri: Unaza
05:41
20
21
Mos e prish at betim
03:38
22
Potpuri: Lujna knojna
06:00
23
Diell e Han
03:22
24
Kaqanik deri ne Boletin
02:45
25
Dasma e Gurbetqarit
04:44
26
Zoti shpise
02:57
27
Zanushe
03:44
28
Ngushellim nenash
04:04
29
30
Gurbetqar
03:08
℗© 2024 RTV Fontana, Distributed By Stop Talking Music Group